کاشت میلگرد انتظار جهت ایجاد دیوار برشی

کاشت میلگرد جهت ایجاد دیوار برشی

کاشت بولت جهت نصب پلیت با چسب VPK-SF

برش بتن مسلح با دستگاه سیم

اسکن محل میلگردها در بتن و کرگیری از بتن

مقاوم سازی سازهای بتنی با کامپوزیت های FRP

مشاوره در اجرا

مشاوره در انتخاب بهترین متریال

کادری مجرب و متخصص

آخرین اخبار

فروشگاه اینترنتی ابزار (فروش چسب هیلتی فروش چسب ممو فروش چسب فیشر )

فروشگاه اینترنتی ابزار (فروش چسب هیلتی فروش چسب ممو فروش چسب فیشر )

 فروشگاه hilti یا فروشگاه کالا تولز فروشگاهی تخصصی جهت فروش انواع چسب هیلتی - فرروش پسب هیلتی -فروش چسب ممو -فروش چسب ایندکس اصالت کالای هیلتی اطمینان در خرید کالای فیشر کمترین قیمت چسب هیلتی را از کالا تولز بخواهید فروشگاه اینترنتی ابزار HILTI ficsher memo chem
سیم برش بتن-برش بتن با سیم برش

سیم برش بتن-برش بتن با سیم برش

 برش بتن با سیم برش برش بتن با سیم یکی از روش های نسبتا جدید برای انجام پروژه های برش و تخریب بتن است. در این روش از دستگاه برش سیمی بتن استفاده می شود. این دستگاه دارای یک سیم الماسه است که با توجه به سختی بالای آن برش بتن با سرعت زیادی انجام می شود. برای برش بتن به این روش دستگاه با فاصله از مقطع برش قرار می گیرد. سپس با استفاده از کرگیری در دو طرف مقطع بتنی سوراخ هایی ایجاد شده و سیم الماسه از درون این سوراخ ها عبور داده می شود. با آغاز به کار دستگاه و چرخش سیم عملیات برش آغاز شده و سیم الماسه عملیات برش بین سوراخ های ایجاد شده در مقطع را آغاز می کند.
فروش چسب هیلتی

فروش چسب هیلتی

 فروش چسب هیلتی HILTI HIT-RE100 فروش چسب هیلتی توزیع چسب هیلتی قیمت چسب هیلتی را از ما بپرسید. فروش چسب کاشت میلگرد قیمت چسب کاشت بولت و کاشت میلگرد فروش و واردات رولبولت های HSA رولبولت HSA و رولبولت HSV 09153038326 مرتضی ساقی
فروش چسب هیلتی در مشهد - فروش هیلتی-hilti re500 v3 - فروش چسب کاشت بولت چسب کاشت آرماتور-hilti re500 v3

فروش چسب هیلتی در مشهد - فروش هیلتی-hilti re500 v3 - فروش چسب کاشت بولت چسب کاشت آرماتور-hilti re500 v3

 فروشگاه هیلتی مشهد: فروش انواع چسب هیلتی در مشهد چهار راه ابوطالب - داخل کلاهدوز 54 -نهمین فروشگاه سمت راست -پلاک 29 (فرابین سازه)ســاقـــی فروشگاه تخصصی انواع چسب هیلتی - فروش چسب ممو چم - فروش چسب st30 - فروش فروش چسب فیشر - فروش چسب سیکا ذر فروشگاه فرابین سازه فروش کلیه چسب های کاشت بولت و چسب کاشت آرماتور در مشهد فروش چسب هیلتی RE100 فروش چسب هیلتی RE500 فروش چسب هیلتی HY200 فروش چسب ممو چم MEMO CHEM فروش چسب ST30 فروش چسب فیشر فروش چسب سیکا 051-37063535 051-37063636 09153038326 09151234671 فروش رزین FRP در مشهد فروش الیاف FRP در مشهد فروش بولت در مشهد
فروش سگمنت کرگیری و تعمیر و نصب سگمنت کرگیری

فروش سگمنت کرگیری و تعمیر و نصب سگمنت کرگیری

 فروش سگمنت کر گیری و تعمیرات مته کرگیری و نصب سگمنت کرگیری جوشگاری سگمنت کرگیری در این خبر به چگونگی سگمنت کرگیری و طریقه نصب و جوشکاری سگمنت کرگیری می پردازیم.
گان یا تفنگی تزریق چسب هیلتی HDM 500 گان تزریق چسب هیلتی HDM 500

گان یا تفنگی تزریق چسب هیلتی HDM 500 گان تزریق چسب هیلتی HDM 500

 گان یا تفنگی تزریق چسب هیلتی HDM 500 گان تزریق چسب هیلتی HDM 500 کاشت میلگرد یکی از بهترین روش های مقاوم سازی سازه های بتنی است؛ برای انجام این عملیات نیاز به یک سری ابزارآلات و دستگاه ها می باشد. یکی از دستگاه های پرمصرف در این نوع عملیات، تفنگ تزریق چسب MD2500 هیلتی است که عمل ترزیق چسب به بولت ها و میلگردها را انجام می دهد. گان چسب هیلتی یا تفنگ تزریق چسب هیلتی ابزاری با طراحی منحصر به فرد شرکت هیلتی است که باعث مخلوط شدن دو جزء چسب می شود و سپس در داخل سوراخ بتن تزریق می گردد.
فروشگاه تخصصی ابزارآلات هیلتی مقاوم سازی سازه FRP

فروشگاه تخصصی ابزارآلات هیلتی مقاوم سازی سازه FRP

 فروش کلیه ابزارآلات مقاوم سازی - کلیه متریال FRP الیاف FRP رزین الیاف FRP -کاشت بولت و میلگرد – تجهیزات کرگیری – تجهیزات سیم برش – تفنگ تزریق چسب هیلتی-انواع گان تزریق-تفنگ تزریق چسب ممو - انواع چسب هیلتی و ممو - انواع رولبولت و HKD – بولت های سایز استاندارد - انواع دلر های پنج شیار، چهار شیارو پیکور تخریب - میخ چاشنی – کتراک
فروشگاه تخصصی ابزار آلات هیلتی

فروشگاه تخصصی ابزار آلات هیلتی

 فروش تخصصی متریال مقاوم سازی -فروش کلیه ابزارآلات کاشت بولت و میلگرد -فروش کلیه متریال کرگیری و برش بتن- فروش میخ چاشنی- فروش بولت و رولبولت در مشهد-فروش جسب هیلتی در مشهد-
روش اجرای CFRP

روش اجرای CFRP

  روش اجرای FRP     فهرست مطالب :     ...
اجرای frp در مشهد

اجرای frp در مشهد

 مقاوم سازی با FRP پلیمر مسلح شده با فیبر Fiber Reinforcement Polymer سیستم‌‌ مقاوم سازی با FRP ، یکی از روش نوین مقاوم سازی و پوشش محافظتی در صنایع مختلف می باشد. مصالح FRP (Fiber Reinforcement Polymer) یا پلیمر تقویت شده با فیبر که امروزه کاربرد زیادی در ترمیم، تقویت و مقاوم سازی سازه ی بتنی و فلزی و نیز صنعت کامپوزیت دارند، از دو جزء اساسی تشکیل می‌شوند؛ فایبر (الیاف) و ماتریس (رزین). فایبر یا الیاف FRP که دارای مشخصات فنی الاستیک و بسیار مقاوم هستند، جزء اصلی باربر در ماده FRP محسوب می‌شوند. فیبرهای تشکیل دهنده FRP می توانند در یک راستا یا در دو راستای عمود بر هم قرار داشته باشند. رزین FRP نیز اصولاً به عنوان یک محیط چسباننده عمل می‌کند که فایبر را درکنار یکدیگر نگاه می ‌دارد. الیاف کامپوزیت FRP با چسب‌ و رزین مستحکم بمنظور تقویت سازه به سطح بتن چسبانده می‌شوند. الیاف و ورقه FRP پوشش مناسبی جهت ایزوله کردن و مقاوم سازی بتن سازه آبی از محیط خورنده مجاور هستند. همچنین از ورقه کامپوزیتی FRP جهت تعمیر و تقویت سازه ی آسیب دیده (ناشی از زلزله و یا ناشی از خوردگی آب یون‌دار) استفاده می‌شوند. دلایل استفاده روز افزون از FRP در پروژه مقاوم سازی را می‌توان به صورت زیر لیست کرد: افزایش تولید، تامین و توزیع وسیع که باعث کاهش قیمت FRP و خرید و فروش FRP شده است. بهبود خصوصیات الیاف و رزین مصالح FRP در سال های اخیر، سبب بکارگیری آن در اکثر پروژه مقاوم سازی شده است. خواص ضد خورندگی مواد FRP در کنار مقاومت مکانیکی بالا سبب شده است که دو مقوله مقاوم سازی تقویت سازه و پوشش ضد خوردگی در سازه ی بتنی، فولادی، پل، لوله، مخازن و تاسیسات پتروشیمی و صنعتی، به صورت همزمان با صرفه جویی در زمان و هزینه صورت گیرد. استفاده از FRP در تقویت سازه بتنی، ارزان تر از تخریب اجزای سازه بتن آرمه و مقاوم سازی با روش سنتی شده است. روش تولید اصلاح شده کامپوزیت FRP، منجر به تولید محصولاتی با خواص مقاومتی و مشخصات فنی بالاتر و کاهش قیمت FRP تولید شده است. بهینه کردن ترکیب فیبر اف آر پی با ماتریس چسب اف ار پی (رزین اپوکسی FRP) برای سازگاری مناسب تر با یکدیگر در سیستم FRP در عملیات بازسازی و تقویت سازه امکان پذیر شده است.

کاشت میلگرد و کاشت بولت

کاشت میلگرد در بتن، یکی از جدیدترین و مهم‌ترین تحولات در حوزه ساخت‌وسازهای سازه‌های بتنی و ساختمان‌هاست. کاشت میلگرد در بتن برای مقاوم‌سازی و تقویت ساختمان و سازه‌های بتنی بسیار لازم و ضروری است. با استفاده از روش‌های مختلف کاشت میلگرد، می‌توان اجزا و سازه‌های فولادی را به سازه‌های بتنی متصل کرد. اتصال برقرار شده بین این دو المان باید بتواند نیروهای وارد شونده به هر دوی آن‌ها را تحمل کند.

 


در کل، روش کاشت میلگرد در بتن، بسیار اقتصادی و کاربردی است و به دلیل این‌که امکان اصلاح نواقص و ایجاد تغییرات در نقشه‌های اجرایی و طرح‌های مقاوم‌سازی سازه‌ها را فراهم می‌کند، بسیار موردتوجه قرار گرفته است. در این میان نباید فراموش کرد که دانش کافی برای کاشت میلگرد در بتن، امری بسیار مهم است و اگر درست انجام نشود، می‌تواند نتیجه دلخواه را به همراه نداشته باشد. همچنین باید توجه داشته باشید که در اجرای این سیستم، باید مقاومت کششی کل، بیشتر از مقاومت کششی میلگرد باشد.

 

از موارد مهم برای تقویت و مقاوم‌سازی سازه‌های بتنی که نیاز است می‌توان به کاشت میلگرد در بتن اشاره کرد. یکی از مهم‌ترین تحولات در ساخت‌وساز سازه‌های بتنی قابلیت اتصال بتن جدید به قدیم و اتصال اجزا و سازه‌های فولادی به سازه‌های بتنی موجود با استفاده از روش کاشت آرماتور و بولت می‌باشد. اتصال و چسب کاشت تعبیه شده بین دو المان، می‌بایست جوابگوی نیروهای وارده به دو المان را از هر لحاظ دارا باشد.

 

در مجموع روش کاشت بولت و آرماتور یکی از کاربردی‌ترین و اقتصادی‌ترین روش‌های تقویت سازه می‌باشد که امکان اصلاح نواقص اجرائی و اعمال تغییرات نقشه‌های اجرائی و یا در طرح‌های مقاوم‌سازی ساختمان‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. داشتن دانش کافی طراحی و اجرای کاشت میلگرد و آرماتور در بتن از اهمیت بالائی برخوردار است. در این میان انتخاب نوع چسب کاشت میلگرد نیز جهت ایجاد اتصال هرچه بهتر بین بتن و آرماتور از اهمیت بسزایی برخوردار است. در بیشتر موارد همچنین اجرای سیستم کاشت باید به صورتی انجام پذیرد که مقاومت کششی بیشتر از مقاومت کششی میلگرد داشته باشد.

 

به‌تازگی از کاشت میلگرد برای مقاوم‌سازی سازه‌های بتنی استفاده می‌شود و یکی از پرکاربردترین روش‌های تقویت سازه‌ها می‌باشد. کاشت میلگرد در اصل عملیاتی است مانند بتن‌ریزی که برای تقویت و اصلاح یا افزودن عضو جدیدی به سازه به کار برده می‌شود. اگر ضعف در سازه وجود داشته باشد با کمک کاشت میلگرد می‌توان آن را تقویت کرد.

 

در مواردی برای تقویت و مقاوم‌سازی سازه های بتنی نیاز است کاشت میلگرد در بتن است. یکی از مهمترین تحولات در ساخت و ساز سازه های بتنی قابلیت اتصال بتن جدید به قدیم و اتصال اجزا و سازه های فولادی به سازه های بتنی موجود با استفاده از روش کاشت آرماتور و بولت می‌باشد. اتصال و چسب کاشت تعبیه شده بین دو المان، می‌بایست جوابگوی نیروهای وارده به دو المان را از هر لحاظ دارا باشد.

 در مجموع روش کاشت بولت و آرماتور یکی از کاربردی ترین و اقتصادی ترین روش‌های تقویت سازه می‌باشد که امکان اصلاح نواقص اجرائی و اعمال تغییرات نقشه‌های اجرائی و یا در طرح های مقاوم سازی ساختمان ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. داشتن دانش کافی طراحی و اجرای کاشت میلگرد و آرماتور در بتن از اهمیت بالائی برخوردار است. در این میان انتخاب نوع چسب کاشت میلگرد نیز جهت ایجاد اتصال هرچه بهتر بین بتن و آرماتور از اهمیت بسزائی برخوردار است. در بیشتر موارد همچنین اجرای سیستم کاشت باید به صورتی انجام پذیرد که مقاومت کششی بیشتر از مقاومت کششی میلگرد داشته باشد.

 به تازگی از کاشت میلگرد برای مقاوم سازی سازه های بتنی استفاده می شود و یکی از پرکاربردترین روش های تقویت سازه ها می باشد. کاشت میلگرد در اصل عملیاتی است مانند بتن ریزی که برای تقویت و اصلاح یا افزودن عضو جدیدی به سازه به کار برده می شود.اگر ضعف در سازه وجود داشته باشد با کمک کاشت میلگرد می توان آن را تقویت کرد.

آماربازدیدکنندگان از سایت ما